Vadal, Junagadh, Gujarat
GST No. 24AAECJ3091M1ZD
Call 08043805881 75% Response Rate
Send Enquiry
| Motor Power | 50 HP |
| Capacity | 1500 kg/h |
| Feeding Rubber Mesh Size | 25 mm |
| Automation Grade | Automatic |
| Condition | New |
| Rotor Blade | 12" x 5" |
| Fix Blade | 12" x 10" |
| Number of Blades | 6 |
View Complete details
| Motor Power | 75 HP |
| Capacity | 2500 kg/h |
| Output Rubber Mesh Size | 25 mm |
| Automation Grade | Automatic |
| Condition | New |
View Complete details