Vadal, Junagadh, Gujarat
GST No. 24AAECJ3091M1ZD
Call 08043805881 76% Response Rate
Send Enquiry
| Material | Mild Steel |
| Phase | Three Phse |
| Power | 25 hp |
| Color | White And Green |
| Output | 1200 kg/h |
| Country of Origin | Made in India |
| Mesh Hole | 16 mm |
| Fix Blade | 18 x 5 inch |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Phase | Three Phse |
| Power | 40 hp |
| Color | White And Green |
| Output | 1600 kg/h |
| Mesh Hole | 16 mm |
| Fix Blade | 21 x 5 inch |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Phase | Three Phse |
| Power | 50 hp |
| Output | 2000 kg/h |
| Mesh Hole | 16 mm |
| Model Number | JM 24 LG |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Phase | Three Phse |
| Power | 15 hp |
| Color | White And Green |
| Output | 800 kg/h |
| Mesh Hole | 16 mm |
| Frequency | 50 Hz |
| Model No | JM 15 LG |
View Complete details